We are Joyson Safety Systems – <br />
A Mobility Safety Company.
Your
Job

We are Joyson Safety Systems –

A Joyson Safety Systems autók utasbiztonsági rendszereinek globálisan vezető fejlesztője és gyártója mintegy 6,4 milliárd euró értékben és világszerte több, mint 50,000 alkalmazottat foglalkoztat. Az innováció és a fejlődés éltet minket. Az autóipar megbízható és kompetens partnereként utasvédelmi rendszerek és alkatrészek tervezésével, fejlesztésével és gyártásával foglalkozunk. A termékportfoliónk kormánykerekekből, légzsákokból és generátorokból, biztonsági övekből, műszaki műanyag alkatrészekből, gyerekülésekből, elektronikából és érzékelőkből áll. Ezekkel látunk el világszerte közel minden neves autógyártót.

Miskolci csapatunkba az alábbi munkakörökbe keresünk munkatársat

Project manager

Telephely Miskolc
Munkaidő Teljes munkaidő
Kezdő dátum Megegyezés szerint

Az Ön feladatai:

  • Definition and establishment of project targets together with all parties involved in the project
  • Coordination of the Project Team members within the Project Management System and delegation, tracking of work packages
  • Target-oriented execution of the projects, implementation of the targets and activities
  • Planning and tracking of project costs
  • Providing primary contact and support to the customers and development partners as well as internal management regarding all project-relevant issues
  • Ensuring that all customer-specific projects are documented and controlled using agreed project methodologies, policies and standards
  • Regular project status report toward stakeholders

Elvárások

  • University degree (Mechanical and/or Electrical Engineering preferred)
  • Experience in project management; experience in the automotive industry is an advantage
  • Fluent in English (German, Russian, Italian, French is an advantage)
  • Excellent problem solving, communication and organizational skills, systems approach and analytical thinking and the ability to balance multiple priorities

Amit Önnek kínálunk - az Ön juttatásai.

  • Üzemi étkezde
  • Továbbképzések, illetve belső képzések
  • Ingyenes parkolóhelyek
  • Rugalmas munkaidő
  • Jó közlekedési kapcsolat

Az Ön kapcsolattartója

Örömmel fogadtuk pályázati dokumentációját. Az Ön kapcsolattartója Gabriella Aliz Maton, rendelkezésére áll kérdések esetén: +36 (46) 40 - 7917GabriellaAliz.Maton@eu.joysonsafety.com