We are Joyson Safety Systems – <br />
A Mobility Safety Company.
Your
Job

We are Joyson Safety Systems –

A Joyson Safety Systems autók utasbiztonsági rendszereinek globálisan vezető fejlesztője és gyártója mintegy 6,4 milliárd euró értékben és világszerte több, mint 50,000 alkalmazottat foglalkoztat. Az innováció és a fejlődés éltet minket. Az autóipar megbízható és kompetens partnereként utasvédelmi rendszerek és alkatrészek tervezésével, fejlesztésével és gyártásával foglalkozunk. A termékportfoliónk kormánykerekekből, légzsákokból és generátorokból, biztonsági övekből, műszaki műanyag alkatrészekből, gyerekülésekből, elektronikából és érzékelőkből áll. Ezekkel látunk el világszerte közel minden neves autógyártót.

Miskolci csapatunkba az alábbi munkakörökbe keresünk munkatársat

Raktáros

Telephely Miskolc
Munkaidő Teljes munkaidő
Kezdő dátum 2020.11.30. Megegyezés szerint

Az Ön feladatai:

  • A szállítmányok rakodása, esetenkénti átvétele.
  • Az áruk raktározása a minőségi és mennyiségi szemrevételezést követően.
  • A gyártáshoz az alapanyagok határidőre és megfelelő helyre történő elszállítása a FIFO alapelv betartásával.
  • A rendszertechnikai eszközök (pl. vonalkód leolvasó) napi használata a megfelelő készletpontosság érdekében.
  • A gyártásból a késztermékek határidőre történő begyűjtése és raktározása a késztermék raktárban.
  • Az áruk komissiózása a kiszállításhoz.
  • A tehergépkocsik fel- és lerakodása a munkavédelmi előírások betartásával.
  • A göngyölegek, csomagolóanyagok időben történő biztosítása a termelés számára.

Elvárások

  • Középfokú végzettség (érettségi előnyt jelent).
  • Érvényes építő és anyagmozgató gép kezelő (targonca) engedély 3312, 3313, 3324 géptípusokra.
  • Raktározás területén szerzett minimum 1 év szakmai tapasztalat.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Amit Önnek kínálunk - az Ön juttatásai.

  • Kedvezmények ismert edzőtermekben
  • Üzemi étkezde
  • Ingyenes parkolóhelyek
  • Rugalmas munkaidő
  • Jó közlekedési kapcsolat

Az Ön kapcsolattartója

Örömmel fogadtuk pályázati dokumentációját. Az Ön kapcsolattartója Gabriella Maton , rendelkezésére áll kérdések esetén: +36 46 408 256Jobs.Miskolc@eu.joysonsafety.com