We are Joyson Safety Systems – <br />
A Mobility Safety Company.
Your
Job

We are Joyson Safety Systems –

A Joyson Safety Systems autók utasbiztonsági rendszereinek globálisan vezető fejlesztője és gyártója mintegy 6,4 milliárd euró értékben és világszerte több, mint 50,000 alkalmazottat foglalkoztat. Az innováció és a fejlődés éltet minket. Az autóipar megbízható és kompetens partnereként utasvédelmi rendszerek és alkatrészek tervezésével, fejlesztésével és gyártásával foglalkozunk. A termékportfoliónk kormánykerekekből, légzsákokból és generátorokból, biztonsági övekből, műszaki műanyag alkatrészekből, gyerekülésekből, elektronikából és érzékelőkből áll. Ezekkel látunk el világszerte közel minden neves autógyártót.

Miskolci csapatunkba az alábbi munkakörökbe keresünk munkatársat

Gyakornok – minőségügyi területre

Telephely Miskolc

Az Ön feladatai:

Napi szintű feladatok:

  • Gyártó operátoroktól érkező észrevételek továbbítása technikusi, mérnöki szintekre
  • Kiadott utasítások, információk betartásának ellenőrzése, információk továbbítása technikusi, mérnöki szintekre
  • Dokumentációk és egyéb fordítások készítése, aktualizálása technikusi, mérnöki információk alapján
  • Egyszerű dimenzionális mérések elvégzése munkautasítás alapján
  • Egyszerű anyagvizsgálatok elvégzése munkautasítás alapján
  • Gyártástámogató szoftverek adminisztrációs teendőiben történő támogatás

Eseti feladatok:

  • Heti, havi kiértékelések elkészítésében segítségnyújtás
  • Ciklusidő felmérés támogatása, eszközök beszerzése
  • Minták küldése különböző labor vizsgálatokra

Elvárások

  • Folyamatban lévő tanulmányok – nappali tagozatos jogviszony
  • MS Office ismeretek
  • Angol nyelvtudás előny
  • Önállóság, jó kommunikációs készség, megbízhatóság, kezdeményezőkészség
  • Heti legalábbi 25 óra gyakornoki munka vállalása tanulmányok mellett

Az Ön kapcsolattartója

Örömmel fogadtuk pályázati dokumentációját. Az Ön kapcsolattartója Gabriella Aliz Maton, rendelkezésére áll kérdések esetén: +36 (46) 40 - 7917GabriellaAliz.Maton@eu.joysonsafety.com