We are Joyson Safety Systems – <br />
A Mobility Safety Company.
Your
Job

We are Joyson Safety Systems –

A Joyson Safety Systems autók utasbiztonsági rendszereinek globálisan vezető fejlesztője és gyártója mintegy 6,4 milliárd euró értékben és világszerte több, mint 50,000 alkalmazottat foglalkoztat. Az innováció és a fejlődés éltet minket. Az autóipar megbízható és kompetens partnereként utasvédelmi rendszerek és alkatrészek tervezésével, fejlesztésével és gyártásával foglalkozunk. A termékportfoliónk kormánykerekekből, légzsákokból és generátorokból, biztonsági övekből, műszaki műanyag alkatrészekből, gyerekülésekből, elektronikából és érzékelőkből áll. Ezekkel látunk el világszerte közel minden neves autógyártót.

Miskolci csapatunkba az alábbi munkakörökbe keresünk munkatársat

Gyakorlati oktató - mechatronika, elektrotechnika és erősáramú szakmai ismeretek oktatására

Telephely Miskolc
Munkaidő Teljes munkaidő
Kezdő dátum 2020.02.24. Megegyezés szerint

Az Ön feladatai:

  • Magas színvonalú gyakorlati oktatás, vizsgáztatás duális rendszerben, az üzemi gyakorlatok szervezése és felügyelete,
  • oktatási anyagok kidolgozása, az oktatás hatékonyságának fejlesztése, éves oktatási rend kidolgozása, részvétel a szakmai gyakorlati vizsgák szerevezésében,
  • a gyakorlati oktatáshoz és a szakmai vizsgákhoz szükséges eszközök, berendezések, segédanyagok beszerzésének előkészítése,
  • tanulók nyári összefüggő szakmai gyakorlatának szervezése,
  • oktatáshoz kapcsolódó adminisztratív teendők ellátása, a tanulók teljesítményének nyomon követése, a dokumentációk naprakész vezetése,
  • folyamatos kapcsolattartás a Partnerintézményekkel.

Elvárások

  • A szakterülethez releváns mérnöki és/vagy műszaki szakoktatói végzettség ÉS oktatási tapasztalat,
  • automatizálási (pneumatika, hidraulika, PLC, szenzorok) és hajtási ismeretek; mechanikus és elektronikus karbantartás, műszaki rajzolvasás, mérési ismeretek, hidraulika és ipari automatizálási ismeretek.
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel, Power Point),
  • rugalmas, nyitott, határozott személyiség kiváló előadói és kommunikációs készség,
  • önálló munkavégzés, proaktivitás, szakmai érdeklődés és elkötelezettség, pontosság, megbízhatóság, csapatmunkára való alkalmasság, hajlandóság új technológiák és technikák megismeréséhez, elsajátításához.

Amit Önnek kínálunk - az Ön juttatásai.

  • Kedvezmények ismert edzőtermekben
  • Munkahelyi sport
  • Üzemi étkezde
  • Továbbképzések, illetve belső képzések
  • Ingyenes parkolóhelyek
  • Rugalmas munkaidő
  • Jó közlekedési kapcsolat
  • Céges rendezvények (karácsonyi buli, stb.)

Az Ön kapcsolattartója

Örömmel fogadtuk pályázati dokumentációját. Az Ön kapcsolattartója Gábor Molitorisz, rendelkezésére áll kérdések esetén: +36 46 408 256Jobs.Miskolc@eu.joysonsafety.com