We are Joyson Safety Systems – <br />
A Mobility Safety Company.
Your
Job

We are Joyson Safety Systems –

A Joyson Safety Systems autók utasbiztonsági rendszereinek globálisan vezető fejlesztője és gyártója mintegy 6,4 milliárd euró értékben és világszerte több, mint 50,000 alkalmazottat foglalkoztat. Az innováció és a fejlődés éltet minket. Az autóipar megbízható és kompetens partnereként utasvédelmi rendszerek és alkatrészek tervezésével, fejlesztésével és gyártásával foglalkozunk. A termékportfoliónk kormánykerekekből, légzsákokból és generátorokból, biztonsági övekből, műszaki műanyag alkatrészekből, gyerekülésekből, elektronikából és érzékelőkből áll. Ezekkel látunk el világszerte közel minden neves autógyártót.

Miskolci csapatunkba az alábbi munkakörökbe keresünk munkatársat

Épületüzemeltetési csoportvezető

Telephely Miskolc
Munkaidő Teljes munkaidő
Kezdő dátum 2020.02.25. Megegyezés szerint

Az Ön feladatai:

  • Az épületüzemeltetési csoport vezetése, valamint az ezzel kapcsolatos feladatok és az ehhez kapcsolódó szolgáltatások koordinálása,
  • építési, épület átalakítási projektek elindítása, koordinálása,
  • elkészíti a külső cégek és szolgáltatók felé a megbízásokat, szerződéseket (technikai leírások, tenderek) valamint koordinálja, és beszerzői támogatással megrendeli az infrastruktúrával, épület technológiával kapcsolatos szolgáltatásokat,
  • ellenőrzésekkel, folyamatos megelőző karbantartással megóvja, fenntartja a gyárépületek megfelelő állapotát,
  • a gyárvezetés számára javaslatokat ad, fejlesztéseket javasol az energiafelhasználással kapcsolatban, felelős az energiahasználat optimalizálásáért, fejleszti a meglévő rendszert új energiaforrások tesztelésével, használatával, bevezetésével,
  • kapcsolatot tart hivatalokkal, önkormányzatokkal annak érdekében, hogy a helyi épületfejlesztéssel, építéssel kapcsolatos projektek a helyi szabályozásoknak megfelelően legyenek megvalósítva,
  • a vállalat épületüzemeltetési szoftvereinek (épületüzemeltetési, -felügyeleti szoftver) használatával nyomon követi az épület működését.

Elvárások

  • Felsőfokú építő-, vagy építészmérnöki végzettség,
  • minimum 5 év hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat, illetve vezetői tapasztalat,
  • felhasználói szintű MS Office ismeret, SAP ismeret előnyt jelent,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • rugalmasság, terhelhetőség, nyitottság, jó kommunikációs és kapcsolatteremtési készség.

Amit Önnek kínálunk - az Ön juttatásai.

  • Kedvezmények ismert edzőtermekben
  • Munkahelyi sport
  • Üzemi étkezde
  • Továbbképzések, illetve belső képzések
  • Ingyenes parkolóhelyek
  • Rugalmas munkaidő
  • Jó közlekedési kapcsolat
  • Céges rendezvények (karácsonyi buli, stb.)

Az Ön kapcsolattartója

Örömmel fogadtuk pályázati dokumentációját. Az Ön kapcsolattartója Gábor Molitorisz , rendelkezésére áll kérdések esetén: +36 46 408 256Jobs.Miskolc@eu.joysonsafety.com