We are Joyson Safety Systems – <br />
A Mobility Safety Company.
Your
Job

We are Joyson Safety Systems –

A Joyson Safety Systems autók utasbiztonsági rendszereinek globálisan vezető fejlesztője és gyártója mintegy 6,4 milliárd euró értékben és világszerte több, mint 50,000 alkalmazottat foglalkoztat. Az innováció és a fejlődés éltet minket. Az autóipar megbízható és kompetens partnereként utasvédelmi rendszerek és alkatrészek tervezésével, fejlesztésével és gyártásával foglalkozunk. A termékportfoliónk kormánykerekekből, légzsákokból és generátorokból, biztonsági övekből, műszaki műanyag alkatrészekből, gyerekülésekből, elektronikából és érzékelőkből áll. Ezekkel látunk el világszerte közel minden neves autógyártót.

Miskolci csapatunkba az alábbi munkakörökbe keresünk munkatársat

Ipari mérnök

Telephely Miskolc
Munkaidő Teljes munkaidő
Kezdő dátum 2020.03.04. Megegyezés szerint

Az Ön feladatai:

  • A munkamódszerek kidolgozása, fejlesztése és dokumentálása,
  • a munkavégzési utasítások elkészítése és aktualizálása a legutolsó munkatartalmak szerint,
  • ciklusidő elemzések végrehajtása és dokumentálása,
  • gondoskodnia kell a munkamódszer fejlesztési tevékenységek és más termelésnövelő erőfeszítések megfelelő támogatottságáról,
  • gondoskodik a gyártósori layout folyamatos fejlesztéséről és kidolgozza a gyártósor alapanyag ellátási koncepcióját és megtervezi az ehhez szükséges eszközöket,
  • gondoskodnia kell a dolgozóknak a gyártófolyamatra vonatkozó ismeretek által támogatott, és a munkavégzési utasítás szerint történő oktatásáról.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki (gépészmérnöki, villamosmérnök, műszaki menedzser) végzettség,
  • multinacionális környezetben termelő vállalatnál szerzett releváns mérnöki tapasztalat,
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • elemzőkészség, gyakorlatiasság, jó kommunikációs készség, csapatmunka.

Amit Önnek kínálunk - az Ön juttatásai.

  • Kedvezmények ismert edzőtermekben
  • Munkahelyi sport
  • Üzemi étkezde
  • Továbbképzések, illetve belső képzések
  • Ingyenes parkolóhelyek
  • Rugalmas munkaidő
  • Jó közlekedési kapcsolat
  • Céges rendezvények (karácsonyi buli, stb.)

Az Ön kapcsolattartója

Örömmel fogadtuk pályázati dokumentációját. Az Ön kapcsolattartója Gábor Molitorisz , rendelkezésére áll kérdések esetén: +36 46 408 256Jobs.Miskolc@eu.joysonsafety.com