We are Joyson Safety Systems – <br />
A Mobility Safety Company.
Your
Job

We are Joyson Safety Systems –

A Joyson Safety Systems autók utasbiztonsági rendszereinek globálisan vezető fejlesztője és gyártója mintegy 6,4 milliárd euró értékben és világszerte több, mint 50,000 alkalmazottat foglalkoztat. Az innováció és a fejlődés éltet minket. Az autóipar megbízható és kompetens partnereként utasvédelmi rendszerek és alkatrészek tervezésével, fejlesztésével és gyártásával foglalkozunk. A termékportfoliónk kormánykerekekből, légzsákokból és generátorokból, biztonsági övekből, műszaki műanyag alkatrészekből, gyerekülésekből, elektronikából és érzékelőkből áll. Ezekkel látunk el világszerte közel minden neves autógyártót.

Miskolci csapatunkba az alábbi munkakörökbe keresünk munkatársat

Raktározási vezető

Telephely Miskolc
Munkaidő Teljes munkaidő
Kezdő dátum 2020.04.08. Megegyezés szerint

Az Ön feladatai:

  • Alapanyag és késztermék raktári (cca. 10.000 nm), árubeérkeztetéssel és kiszállítással, gyártósor ellátásával kapcsolatos folyamatok teljeskörű működtetése, működésének javítása (átfutási idő, készletpontosság, stb.), területéhez tartozó kollégák szakmai vezetése,
  • raktárak optimális költségszinten és optimális eszközfelhasználással való működtetése,
  • teljesítménymutatók meghatározása, teljesülésük nyomon követése,
  • biztonsági szabályok betartatása, általános rend fenntartása (5S), LEAN eszközök gyakorlott használata és működtetése,
  • társosztályokkal történő szoros, kooperatív együttműködés (logisztikai tervezés, termelés, minőségügy),
  • központ által meghatározott stratégiák és célok harmonizálása, implementálása területére vonatkozóan,
  • eszkalációk magas minőségben történő kezelése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség logisztikai, műszaki vagy gazdasági területen,
  • minimum 5 év autóipari, nagyvállalati környezetben szerzett szakmai tapasztalat, releváns raktározási vezetői tapasztalat,
  • aktív, tárgyalási szintű angol nyelvtudás (német nyelv ismerete előnyt jelent),
  • MS Office, raktározási rendszerek magabiztos ismerete,
  • analitikus gondolkodás, kiváló kommunikációs készség, magas szintű stressztűrő képesség, magas szintű problémamegoldó és szervező készség.

Amit Önnek kínálunk - az Ön juttatásai.

  • Kedvezmények ismert edzőtermekben
  • Munkahelyi sport
  • Üzemi étkezde
  • Továbbképzések, illetve belső képzések
  • Ingyenes parkolóhelyek
  • Rugalmas munkaidő
  • Jó közlekedési kapcsolat
  • Céges rendezvények (karácsonyi buli, stb.)

Az Ön kapcsolattartója

Örömmel fogadtuk pályázati dokumentációját. Az Ön kapcsolattartója Dóra Huszár, rendelkezésére áll kérdések esetén: +36 46 408 256 Jobs.Miskolc@eu.joysonsafety.com