We are Joyson Safety Systems – <br />
A Mobility Safety Company.
Your
Job

We are Joyson Safety Systems –

A Joyson Safety Systems autók utasbiztonsági rendszereinek globálisan vezető fejlesztője és gyártója mintegy 6,4 milliárd euró értékben és világszerte több, mint 50,000 alkalmazottat foglalkoztat. Az innováció és a fejlődés éltet minket. Az autóipar megbízható és kompetens partnereként utasvédelmi rendszerek és alkatrészek tervezésével, fejlesztésével és gyártásával foglalkozunk. A termékportfoliónk kormánykerekekből, légzsákokból és generátorokból, biztonsági övekből, műszaki műanyag alkatrészekből, gyerekülésekből, elektronikából és érzékelőkből áll. Ezekkel látunk el világszerte közel minden neves autógyártót.

Miskolci csapatunkba az alábbi munkakörökbe keresünk munkatársat

Biztonsági koordinátor

Telephely Miskolc
Munkaidő Teljes munkaidő
Kezdő dátum Megegyezés szerint

Az Ön feladatai:

  • Kapcsolattartás az őrzést ellátó szolgáltatóval (napi ellenőrzések, bejárások egyeztetések a szolgáltatóval, szolgálati utasítások kidolgozása, bevezetésben támogatás),
  • folyamatok kialakítása a belső Joyson-os előírásoknak megfelelően,
  • biztonságtechnikai eszközök fejlesztése és ellenőrzése,
  • biztonsági incidensek esetén a kivizsgálások elkészítése, szükséges intézkedések meghatározása,
  • szakterületet érintő költségek tervezése,
  • beléptetési folyamat fejlesztése, optimalizálása; a beléptetési utasítás kidolgozása, beléptető rendszer kezelése, jogosultságok nyilvántartása,
  • céges gépjármű flotta kezelése,
  • havi riportok és jelentések készítése,
  • CCTV rendszerhez kapcsolódó eljárások kidolgozása és felügyelete.

Elvárások

  • Rendőrtiszti vagy egyéb releváns felsőfokú végzettség,
  • biztonságtechnikai képzettség és ehhez kapcsolódó releváns munkatapasztalat, elektronikus biztonsági rendszerek ismerete,
  • a vonatkozó jogszabályok (közlekedési és szállítási szabályok) naprakész ismerete,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • pragmatikus és hatékony munkavégzés, jó problémamegoldó készség és rugalmasság, együttműködési készség, fegyelmezett, következetes személyiség,
  • erős elkötelezettség a biztonság védelme iránt.

Amit Önnek kínálunk - az Ön juttatásai.

  • Üzemi étkezde
  • Továbbképzések, illetve belső képzések
  • Ingyenes parkolóhelyek
  • Rugalmas munkaidő
  • Jó közlekedési kapcsolat

Az Ön kapcsolattartója

Örömmel fogadtuk pályázati dokumentációját. Az Ön kapcsolattartója Gabriella Maton , rendelkezésére áll kérdések esetén: +36 46 408 256Jobs.Miskolc@eu.joysonsafety.com