We are Joyson Safety Systems – <br />
A Mobility Safety Company.
Your
Job

We are Joyson Safety Systems –

A Joyson Safety Systems autók utasbiztonsági rendszereinek globálisan vezető fejlesztője és gyártója mintegy 6,4 milliárd euró értékben és világszerte több, mint 50,000 alkalmazottat foglalkoztat. Az innováció és a fejlődés éltet minket. Az autóipar megbízható és kompetens partnereként utasvédelmi rendszerek és alkatrészek tervezésével, fejlesztésével és gyártásával foglalkozunk. A termékportfoliónk kormánykerekekből, légzsákokból és generátorokból, biztonsági övekből, műszaki műanyag alkatrészekből, gyerekülésekből, elektronikából és érzékelőkből áll. Ezekkel látunk el világszerte közel minden neves autógyártót.

Miskolci csapatunkba az alábbi munkakörökbe keresünk munkatársat

Alapanyag tervező diszponens

Telephely Miskolc
Munkaidő Teljes munkaidő
Kezdő dátum 2020.11.30. Megegyezés szerint

Az Ön feladatai:

  • A szériagyártáshoz szükséges alapanyagok beszerzése, a termelés folyamatos alapanyagellátásának biztosítása, gyártási megrendelések, utasítások priorizálása,
  • közvetlen és folyamatos kapcsolattartás beszállítókkal, alapanyagellátás tervezése, ütemezése, beszállítások nyomon követése,
  • adatok vállalatirányítási rendszerben történő feldolgozása, karbantartása,
  • szoros és hatékony együttműködés a belső társosztályokkal (termelés, raktár, mérnökség, minőségügy),
  • alapanyag készletcélok elérése/követése, készletszintek folyamatos optimalizálása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség preferáltan logisztikai, műszaki vagy gazdasági területen,
  • minimum 2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • tárgyalási szintű, aktív angol nyelvtudás,
  • MS Office (elsősorban Excel) és valamilyen vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat,
  • proaktív, felelősségteljes személyiség, kitűnő kommunikációs készség, kiemelkedő problémamegoldó képesség.

Amit Önnek kínálunk - az Ön juttatásai.

  • Kedvezmények ismert edzőtermekben
  • Üzemi étkezde
  • Ingyenes parkolóhelyek
  • Rugalmas munkaidő
  • Jó közlekedési kapcsolat

Az Ön kapcsolattartója

Örömmel fogadtuk pályázati dokumentációját. Az Ön kapcsolattartója Gabriella Maton , rendelkezésére áll kérdések esetén: +36 46 408 256Jobs.Miskolc@eu.joysonsafety.com