Witamy w firmie Joyson Safety Systems, która jest światowym liderem w branży bezpieczeństwa w mobilności.
Hello!

Witamy w firmie Joyson Safety Systems, która jest światowym liderem w branży bezpieczeństwa w mobilności.

Przedstawiamy Joyson Safety Systems.

Jesteśmy symbolem innowacyjności i postępu.
Jako niezawodny i kompetentny partner w branży motoryzacyjnej projektujemy, opracowujemy i produkujemy systemy oraz komponenty ochrony pasażerów.

Joyson Safety Systems to rozwiązania systemów bezpieczeństwa, których jakość i niezawodność gwarantuje naszym klientom swobodę projektowania oraz daje pewność, że termin mobilności to bezpieczeństwo na drodze obecnego i przyszłego pokolenia.

Joyson Safety Systems z siedzibą w Auburn Hills, Michigan, USA, zatrudnia na całym świecie ponad 50 000 pracowników w 25 krajach. Jesteśmy spółką zależną Ningbo Joyson Electronic Corp. (SHA: 600699, „Joyson Electronics”).

What
we do!

Ratujemy życie - aktywnie i pasywnie.
Podstawą jest udane połączenie profesjonalnej wiedzy, innowacyjnego ducha i ścisłej współpracy z naszymi klientami i dostawcami.

Im bardziej złożony cel, tym ważniejsza jest specjalizacja. Jeśli chodzi o ochronę życia na drodze, konsekwentne skupianie się na jakości jest jedynym wymogiem, który się liczy.

W tym celu nasi wysoce wyspecjalizowani inżynierzy opracowują w ramach globalnej sieci specjalistów innowacyjne produkty, które dzisiaj wyznaczają standardy bezpieczeństwa pojazdów w przyszłości.

Korzystamy przy tym z najnowocześniejszych, wspomaganych komputerowo technologii procesowych, jak i z możliwości oferowanych przez nasze centra badawczo-rozwojowe z urządzeniami do testów zderzeniowych na całym świecie.

Jedno jest pewne: Innowacja nie jest wartością stałą.

Systemy ochrony pasażerów -
podstawowy wymóg bezpieczeństwa w samochodach.
Nasza oferta produktów:

WYBIERZ KATEGORIĘ PRODUKTÓW

Vision
Mission
Nasza misja

Chcemy zostać światowym liderem w dziedzinie bezpieczeństwa w mobilności.

Nasza misja

Joyson Safety Systems oznacza rozwiązania systemów bezpieczeństwa, których jakość i niezawodność dają naszym klientom swobodę projektowania i zaufania do napędzania nowej generacji mobilności i bezpiecznego przenoszenia jej na ulice.
Podstawą tego są:

Jeden zespół, jeden cel, jedna kultura korporacyjna Jeden zespół, jeden cel, jedna kultura korporacyjna
Silne i zrównoważone partnerstwo dla OEM na całym świecie Silne i zrównoważone partnerstwo dla OEM na całym świecie
Najwyższa jakość produktów dla innowacyjnych, zintegrowanych systemów bezpieczeństwa Najwyższa jakość produktów dla innowacyjnych, zintegrowanych systemów bezpieczeństwa
Konsekwentne przestrzeganie i zapewnienie najwyższej jakości Konsekwentne przestrzeganie i zapewnienie najwyższej jakości
Lean i konkurencyjne struktury kosztów Lean i konkurencyjne struktury kosztów