Zadbaj o swoją przyszłość. <br />
Jesteśmy gotowi, gdy tylko Ty jesteś gotowy.
Join
us

Zadbaj o swoją przyszłość.
Jesteśmy gotowi, gdy tylko Ty jesteś gotowy.

Istnieje wiele powodów, dla których warto pracować w JSS - wybierz swoje!

Tworzenie czegoś wyjątkowego. Kto by tego nie chciał.
Dobrze, ponieważ w Joyson Safety Systems stajesz się ratownikiem.

Mobilność to temat przyszłości. W centrum zainteresowania zawsze powinno być stałe bezpieczeństwo pasażerów i uczestników ruchu drogowego.

Będąc jednym ze światowych liderów na rynku systemów ochrony pasażerów bierzemy, jako zespół odpowiedzialność za coś ważnego. Zostań częścią globalnego przedsiębiorstwa, które dzięki kreatywności, innowacyjności i intensywnej pracy już dzisiaj tworzy przyszłe bezpieczeństwo w zakresie mobilności.

W Joyson Safety Systems wiemy, co się liczy: Ludzie, którzy dla nas pracują.

Jako globalne przedsiębiorstwo reprezentujemy różnorodność otwartej kultury, w której skupiamy się na współpracy. Wspieramy komunikację, procesy pracy i wymianę z kolegami z całego świata, gdyż wspólne działanie to postawa sukcesu zespołu.

Nasze wymagania są wysokie, o czym wiedzą nasi pracownicy. Jednak jeśli chodzi o bezpieczeństwo na drodze, tylko maksymalna wydajność wchodzi w grę. Pasja do jakości i gotowości do innowacji, dalszej edukacji i stałej optymalizacji są dla nas motorem do kształtowania przyszłości.

(missing)

At Joyson Safety Systems, we offer a meaningful, challenging and impactful work environment.

Working at Joyson Safety Systems means working to improve safety in the world around you, and saving lives. Our team is qualified, collaborative and dedicated to keeping people safe. With us, you will enjoy a meaningful, rewarding career!

(missing)

Różnorodność jest kluczem do indywidualnych rozwiązań.
Ponieważ wiemy o tym, mamy szerokie spektrum działania.

Gdy wymagania się zmieniają, konieczna jest elastyczność - kluczem jest indywidualność. Każdy, kto to wie, opiera się na różnorodności. Wierzymy, nie... my to wiemy, że tylko zespół z indywidualnymi kompetencjami może odnieść sukces na arenie globalnej. A sukces oznacza dla nas dotrzymanie obietnicy. Razem jako zespół - pracodawca i pracownicy.

(missing)

W Joyson Safety Systems wiemy, że motywacja jest podstawą wyników. Oraz wiemy, że motywacja wymaga impulsów, co czyni nas silnymi.

Benefits

Większa motywacja dla Ciebie - od korzyści, do kwestii zdrowotnych, elastycznego czasu pracy i kształcenia, aż do rzeczy przyziemnych, które ułatwiają życie zawodowe, jak parking dla pracowników lub zrównoważone posiłki w stołówce.
Są rzeczy, z których nie należy rezygnować.

NASZE KORZYŚCI DLA CIEBIE:

Individuals
wanted

Dla każdego coś dobrego:
Globalny, różnorodny pracodawca, który zawsze szuka zaangażowanych pracowników: rozpocznij własną historię sukcesu w Joyson Safety Systems.

WYBIERZ SWÓJ STATUS: