Zadbaj o swoją przyszłość. <br />
Jesteśmy gotowi, gdy tylko Ty jesteś gotowy.
Join
us

Zadbaj o swoją przyszłość.
Jesteśmy gotowi, gdy tylko Ty jesteś gotowy.

Istnieje wiele powodów, dla których warto pracować w JSS - wybierz swoje!

Tworzenie czegoś wyjątkowego. Kto by tego nie chciał.
Dobrze, ponieważ w Joyson Safety Systems stajesz się ratownikiem.

Mobilność to temat przyszłości. W centrum zainteresowania zawsze powinno być stałe bezpieczeństwo pasażerów i uczestników ruchu drogowego.

Będąc jednym ze światowych liderów na rynku systemów ochrony pasażerów bierzemy, jako zespół odpowiedzialność za coś ważnego. Zostań częścią globalnego przedsiębiorstwa, które dzięki kreatywności, innowacyjności i intensywnej pracy już dzisiaj tworzy przyszłe bezpieczeństwo w zakresie mobilności.

W Joyson Safety Systems wiemy, co się liczy: Ludzie, którzy dla nas pracują.

Jako globalne przedsiębiorstwo reprezentujemy różnorodność otwartej kultury, w której skupiamy się na współpracy. Wspieramy komunikację, procesy pracy i wymianę z kolegami z całego świata, gdyż wspólne działanie to postawa sukcesu zespołu.

Nasze wymagania są wysokie, o czym wiedzą nasi pracownicy. Jednak jeśli chodzi o bezpieczeństwo na drodze, tylko maksymalna wydajność wchodzi w grę. Pasja do jakości i gotowości do innowacji, dalszej edukacji i stałej optymalizacji są dla nas motorem do kształtowania przyszłości.

Złóż wniosek teraz

W Joyson Safety Systems oferujemy sensowne, wymagające i wpływowe środowisko pracy.

Praca w Joyson Safety Systems oznacza pracę nad poprawą bezpieczeństwa na całym świecie i ratowaniem życia. Nasz zespół jest wykwalifikowany, współpracuje i jest zaangażowany w zapewnianie bezpieczeństwa ludziom. Z nami będziesz cieszyć się znaczącą, satysfakcjonującą karierą!

Pobierz część jss

Różnorodność jest kluczem do indywidualnych rozwiązań.
Ponieważ wiemy o tym, mamy szerokie spektrum działania.

Gdy wymagania się zmieniają, konieczna jest elastyczność - kluczem jest indywidualność. Każdy, kto to wie, opiera się na różnorodności. Wierzymy, nie... my to wiemy, że tylko zespół z indywidualnymi kompetencjami może odnieść sukces na arenie globalnej. A sukces oznacza dla nas dotrzymanie obietnicy. Razem jako zespół - pracodawca i pracownicy.

Dołącz do nas

W Joyson Safety Systems wiemy, że motywacja jest podstawą wyników. Oraz wiemy, że motywacja wymaga impulsów, co czyni nas silnymi.

Benefits

Większa motywacja dla Ciebie - od korzyści, do kwestii zdrowotnych, elastycznego czasu pracy i kształcenia, aż do rzeczy przyziemnych, które ułatwiają życie zawodowe, jak parking dla pracowników lub zrównoważone posiłki w stołówce.
Są rzeczy, z których nie należy rezygnować.

NASZE KORZYŚCI DLA CIEBIE:

Individuals
wanted

Dla każdego coś dobrego:
Globalny, różnorodny pracodawca, który zawsze szuka zaangażowanych pracowników: rozpocznij własną historię sukcesu w Joyson Safety Systems.

WYBIERZ SWÓJ STATUS: